O nas

Szanowni Państwo,

w 2000 roku, kiedy branża odzieżowa w Polsce przechodziła burzliwą ewolucję, postanowiliśmy założyć firmę, która zmieni oblicze rynku. Posiadaliśmy kilkuletnie doświadczenie, mieliśmy mnóstwo pomysłów na nowe kreacje oraz wielkie marzenie o łączeniu tego co nowoczesne i indywidualne, z tym co sprawdzone i klasyczne. Tak właśnie powstały firma konfekcyjna PABE i studio mody MANORI.

Od samego początku istnienia skupiliśmy się na produkcji szeroko pojętej odzieży damskiej. Tworzymy zarówno pojedyncze produkty, jak też unikatowe kolekcje, w rozmiarach 38-54. Ofertę kierujemy do Pań ceniących elegancki, modny styl, który sprawdzi się zarówno w pracy, podczas wieczornych wyjść, jak i w czasie uroczystości oraz wyjątkowych chwil.

Żakiety i sukienki MANORI oraz PABE wybierają zarówno Panie mieszkające w Polsce, jak i za granicą. Bowiem, swoje produkty kierujemy na rynki zachodnie oraz wschodnie. Obecnie nasze marki rozpoznawalne są w krajach takich jak: Rosja, Litwa, Białoruś, Ukraina, Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Izrael i wiele innych.

Do produkcji odzieży używamy importowanych tkanin i dodatków najwyższej jakości, nad którymi pracujemy wykorzystując nowoczesny park maszynowy. Nad całością czuwa wykwalifikowana kadra pracowników –profesjonalistów związanych z krawiectwem, materiałoznawstwem oraz rynkiem mody.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą PABE i MANORI. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – odpowiemy na każde zapytanie. Zapraszamy również do współpracy wszystkich właścicieli sklepów z odzieżą, dostawców, a także osoby związane z rynkiem mody.

Kontakt

F.K. PABE

Białystok 15-806, ul. Dziesięciny 68A
Bazar: ul. Kawaleryjska, Stragan 136 Bema

Kom: +48 604 518 882, +48 608 697 613, +48 605 271 927
Mail: pabemanori@gmail.com, aniaibolek@o2.pl